Hlavní navigace

Co na hodinky 11: Google Authenticator a generálka pro Vánoce

20. 12. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Google Authenticator

Google v minulém týdnu aktualizoval svůj nástroj pro bezpečné přihlašování Authenticator a mimo redesignu mobilní aplikace update přinesl i nativní aplikaci pro chytré hodinky s Android Wear. Ta přináší přesně to, co byste od ní očekávali.

Přímo na zápěstí vám dokáže zobrazit bezpečností kód pro přihlášení, pro který jste dříve museli sahat po chytrém telefonu. Takhle stačí zapnout aplikaci na chytrých hodinkách a bez telefonu se obejdete.

V nastavení taky můžete nastavit, aby se kódy na hodinkách negenerovali, když je telefon pod zámkem, což ocení obzvlášť obezřetní uživatelé. Jestli ale dvoufázové ověření používáte a zároveň vlastníte chytré hodinky s Android Wear, určitě tuto novou možnost alespoň zkuste.

Co na hodinky 11

Google Play

ustwo Timer Watch Faces

Během prázdnin vyšla velká aktualizace Android Wear, který přinesla krom jiného taky interaktivní ciferníky. Těch začíná být v Obchodě Play stále více a po prvních trochu krkolomných pokusech se začínají objevovat i promyšlená řešení, mezi které se dá zařadit i ciferník ustwo Timer Watch Face.

Ten krom jednoduchého zobrazování času zvládá i jednoduché nastavení časovač. K dispozici jsou navíc hned dva ciferníky, mezi kterými si můžete vybrat. Ciferník je k dispozici zdarma v Obchodu Play, a jestli se vám interaktivní ciferníky líbí, určitě tenhle nezapomeňte vyzkoušet.

Co na hodinky 11

Google Play

Flamingo watchface

Dnešním prvním placeným ciferníkem je Flamingo watchface. Ten dokáže jednoduše zobrazit čas a krom jednoduchého digitálního času a data ještě zobrazuje animované pelikány, kteří se přizpůsobují aktuálnímu času. Ciferník je v Google Play k dispozici za necelých 36 korun.

Co na hodinky 11

Google Play

Christmas Countdown Watch Face

Jestli se už nemůžete dočkat Vánoc, tak ciferník Christmas Countdown Watch Face je tím pravým, co byste měli až do Štědrého dne mít na svém zápěstí. Krom vánoční tématiky a času totiž zobrazují i počet dní zbývajících do Vánoc. I tento ciferník je k dispozici zdarma a můžete si jej stáhnout z Obchodu Play.

Co na hodinky 11

Google Play

Christmas Watch Face

Posledním dnešním ciferníkem má opět vánoční tématiku, ostatně je to patrné už přímo z názvu Christmas Watch Face. Ten nabízí hned několik pozadí a krom vánočního stromečku či baněk nabízí i jednu variantu pro novoroční oslavy. Ciferník je k dispozici za necelých 32 korun a opět jej najdete v Obchodu Play.

MM_AI

Co na hodinky 11

Google Play 

Byl pro vás článek přínosný?