Hlavní navigace

Co na hodinky 14: Stará herní klasika, převodník měn a dvojice ciferníků

31. 1. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

PaperCraft

Po dlouhé době se do našich čtrnáctidenních tipů dostává i hra běžící na chytrých hodinkách Android Wear. Jestli jste v minulosti vlastnili mobil od Nokie, určitě vám přijde PaperCraft povědomý. Herní princip je totiž velmi podobný staré klasice Space Defense, akorát grafika více odpovídá stylu Android Wear a snaží se dodržovat pravidla Material Designu.

Co na hodinky 14

Samotná hra je navíc v Google Play k dispozici zcela zdarma a jestli máte podobné jednoduché hříčky rádi, určitě ji doporučuji vyzkoušet. Hraní je ale o něco lepší na modelech se čtvercovým displejem, kdy nejste pro ovládání limitování středem obrazovky.

Google Play

Travel Converter

Jestli často cestujete, mohla by vás zaujmout aplikace Travel Converter, která zvládá rychlé převody mezi světovými měnami. Mezi těmi však bohužel chybí česká koruna a aplikaci tak ocení především ti, již obchodují s eury či jinými známějšími komoditami. Aplikace je v Google Play ke stažení zdarma a nechybí ani její mobilní verze.

Co na hodinky 14

Google Play

Recordr

Dnešní poslední aplikací pro chytré hodinky s Android Wear je Recordr. Jak už z názvu vyplývá, aplikace slouží pro zaznamenávání okolního zvuku. Verze pro hodinky ale sama o sobě nic moc nezmůže a můžete pomocí ní jen spouštět záznam na nedalekém mobilu. Je však k dispozici zdarma a najdete ji opět v Google Play.

Co na hodinky 14

Google Play

Watch Face: Deadpool

Prvním dnešním ciferníkem je placený Deadpool, který si vzal za vzor oblíbený stejnojenný marvelovský komiks. V typickém superhrdinském stylu dokáže ciferník krom času poskytnout informace také o aktuálním stavu baterie a aktuálním datu. Pochopitelně nechybí ani úsporný ambient mód. Ciferník najdete na Google Play a jeho cena se nepřehoupla přes hranici 30 korun českých.

Co na hodinky 14

Google Play

Pavilion Watchface by Liongate

Posledním dnešním tipem je ciferník Pavilion Watchface, který sice také není k dispozici úplně zdarma, zato však nabízí elegantní design a podporu všech aktuálních chytrých hodinek s Android Wear. Vývojáři však primárně cílí na majitele Moto 360 druhé generace a Huawei Watch, na kterých elegantní design vypadá nejlépe. Cena ciferníku se zastavila na 36 korunách a najdete jej v Google Play.

MM_AI

Co na hodinky 14

Google Play

Byl pro vás článek přínosný?