Hlavní navigace

Cooler Master má nové herní mechanické klávesnice QuickFire Ultimate a Mech

19. 8. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Cooler Master pod svou značkou CM Storm zařadil do své nabídky dva nové modely herních klávesnic – QuickFire Ultimate a Mech. U prvního jmenovaného se jedná o nejpokročilejšího představitele série QuickFire, který kombinuje to nejlepší z ostatních modelů.

Jde o kompletně mechanickou klávesnici s kvalitními spínači Cherry MX, přičemž si můžete zvolit mezi jejich modrou, hnědou nebo červenou variantou (odlišný tlak stisku a zvuk). Na rozdíl od ostatních modelů je klávesnice v plné velikosti a s kompletním podsvícením kláves. K dispozici je pět úrovní jasu a tři různé profily pro uživatelská nastavení, kde si můžete zvolit zasvícení jen některých konkrétních kláves.

Podobně jako u QuickFire Ultimate i u další novinky s libozvučným názvem Mech si můžete zvolit mezi třemi různými variantami Cherry MX spínačů a třemi režimy podsvícení. Její součástí jsou však i programovatelné klávesy, se kterými je možné zaznamenat dohromady 75 maker v pěti různých profilech.

O obsluhu celé klávesnice se stará 32bitový procesor (ARM), přičemž řadič zvládne zaznamenat a odeslat stisknutí 64 kláves současně. Součástí klávesnice je i vestavěný dvouportový USB 3.0 hub.

Zajímavostí je zcela jistě i aluminiový kryt, který je snadno odmontovatelný pomocí sedmi šroubů na čelní části. Cooler Master přitom upozorňuje na to, že nejde jen o systém pro snadnou údržbu, ale i přípravu pro jednoduchý modding. Klávesnici je totiž možné díky tomu snadno přizpůsobit do vámi preferovaného barevného provedení nebo ji přidáním specifických úprav předělat na propagační prvek herního týmu.

 

Zdroj: Cooler Master