Hlavní navigace

CorelDRAW Graphics Suite X7 zpřehlednil prostředí a podporuje více monitorů

2. 4. 2014

Sdílet

Zdroj: Redakce

Příznivci nástrojů pro grafiky potěší, že Corel dnes uvedl sadu CorelDRAW Graphics Suite X7. Je celkem jedno, jestli s ním budete upravovat fotografie, navrhovat webové stránky nebo vytvářet konkrétní grafické prvky. Corel se nebojí skoro ničeho, co se grafiky týče, a díky přepracovanému prostředí slibuje efektivnější práci. Zbytečné prvky zmizely, takže se v programu rychleji zorientujete.

Že nejde o žádné ořezávátko pro sváteční uživatele, naznačuje také podpora práce na více obrazovkách. Podporovány jsou nyní i monitory s vysokou hustotou bodů. Mezi nástroji nově najdete třeba generátor kódů QR. Ty si přizpůsobíte, takže budou zapadat do designu vaší stránky. Nové efekty připomínají „fotomrvítka“ z mobilů, jmenovitě rozostření části snímku. Ignorovat trendy by se prostě nemuselo vyplatit.

 

„Během tvorby sady CorelDRAW Graphics Suite X7 jsme reagovali na požadavky od uživatelů více, než kdy předtím,“ říká Gérard Métrailler, Senior Director, Product Management – Graphics, ve společnosti Corel.

„Prakticky každá nová funkce byla vytvořena na základě jejich ohlasů. Naším cílem je zajistit, aby uživatelé produktu CorelDRAW mohli svou práci dokončit tak rychle, jak je to jen možné. Proto jsme je nechali rozhodnout, jak budou se sadou CorelDRAW Graphics Suite X7 pracovat.“

Novinky v krátkosti představuje video níže, zájemci se mohou dlouhým seznamem vylepšení prokousat na oficiální stránce. Stačí nechat vypsat úpravy oproti verzi X6. Čerstvý balík nástrojů na každý pád vypadá lahodně. Nová licence vás vyjde na 725 eur, čili na nějakých 20 000 Kč. Kromě jednorázové licenci můžete zvolit dnes tolik (ne)populární předplatné.

MMF23

Zdroj: Tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?