Hlavní navigace

Druhý virtuální operátor je tady. T-Mobile a GTS ale cílí jen na firmy

Sdílet

Zdroj: Redakce

Po BleskMobilu se v Česku objeví druhý virtuální operátor, tentokrát v síti T-Mobilu. Infrastrukturu růžového operátora bude od léta 2013 pro své služby využívat společnost GTS Czech, která se ale ke smůle rezidentních zákazníků hodlá věnovat pouze firmám. Což ale není překvapivé, i v ostatních svých aktivitách týkajících se sítí, dat a hlasových služeb se zaměřuje na firmy a veřejnou správu. Nefiremní zákazníci budou muset doufat v příchod Tesco Mobilu či jiného subjektu.

 

„Rozšíření našeho produktového portfolia o mobilní služby je pro nás významným milníkem a zároveň oceněním našeho inovačního potenciálu a obchodní síly. Tyto služby budou obohacením stávajících telekomunikačních řešení, která poskytujeme našim firemním zákazníkům. GTS tak nyní může plně zajistit celou řadu řešení, která naši zákazníci vyžadují, od datových a hlasových služeb přes komplexní ICT služby, nově až po mobilní služby. Naše partnerství se společností T-Mobile je důkazem toho, že budeme našim zákazníkům i nadále nabízet služby té nejlepší kvality,” uvedl David Šita, generální ředitel, GTS Czech.

MMF24

„Dohoda se společností GTS Czech je prvním krokem při naplňování naší velkoobchodní strategie,“ říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile ČR, a dodává „Hledali jsme odborného a spolehlivého partnera, který bude schopen vyhovět vysokým technickým i obchodním požadavkům, které jsme si pro tento druh spolupráce stanovili, a z nichž nemůžeme slevovat. Jsme přesvědčeni, že ve společnosti GTS jsme takového partnera našli.“ 

Zdroj: Tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?