Hlavní navigace

Staňte se agrobaronem, Epic nabízí zdarma Farming Simulator 19

31. 1. 2020

Sdílet

Epic Games Store chce i letos každý týden rozdávat dárky a tím aktuálním je Farming Simulator 19. Velmi populární titul, kterého se už celosvětově prodalo přes dva miliony kopií, běžně stojí 25 eur. Epic rozdává základní verzi bez dodatečných DLC, i tak ale nabídne spoustu zábavy. Hra je k dispozici s českými titulky.

V evropském nebo americkém prostředí vybudujete farmu, v níž budete pěstovat spoustu různých plodin a chovat zvířata. S prací vám přitom pomůžou stovky kusů skutečné zemědělské techniky. Tahákem aktuálního ročníku je, že se vývojářům z Giants Software podařilo získat licenci na stroje John Deere. Češi ale mohou zůstat zklamaní, protože značku Zetor zde opět nenajdou. Leda by se spolehli na bohatou modderskou komunitu, která doplní i známé brněnské traktory. Česko ve hře zastupuje alespoň Tatra a jeden z jejích kamion.

MMF23

Hra pro PC má na Metacritic průměrné hodnocení 73 %. Recenzenti chválí hlavně množství aktivit, pěknou grafiku a dobrou komunitní podporu. Výtky jsou ale směřovány k malým inovacím v hratelnosti a horšímu ovládání. Na podzim by po dvou letech měl vyjít další ročník, který snad sérii posune trochu dál.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Byl pro vás článek přínosný?