Hlavní navigace

Hodina hovoru za korunu. UPC láká na nový telefonní tarif pro vyvolené

Sdílet

Zdroj: Redakce

UPC nabízí dle svých slov tarif, jaký nikdo jiný nemá. Svou VoIP nabídku rozšířil o paušál za 199 Kč, jenž obsahuje 10 000 volných minut do českých pevných i mobilních sítí a více než 40 mezinárodních pevných sítí v zóně 0. Po vyčerpání jednotek stojí minuta hovoru (domácích i zahraničních) již 2,75 Kč za minutu. Tarifikace je 60+30.

Aplikace UPC Telefon
Aplikace UPC Telefon

Nabídku mohou využít jen ti, kteří mají kabelovku od UPC. Volat pak lze skrz stolní telefon, případně aplikaci pro Android a iOS. Ta již funguje na libovolné mobilní nebo Wi-Fi síti.

Zóna 0 u UPC: Andorra, Argentina, Austrálie, Belgie, Čína, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Hongkong, Chile, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Japonsko, Jižní Korea, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portoriko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, San Marino, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, USA, Vatikán, Velká Británie.

 

Konkurencí pro UPC může být neomezený tarif pro pevnou linku od O2. Te má za 299 Kč neomezené volání doma. Obdobný tarif s 1000 minutami do zahraničí už stojí 549 Kč. Volat musíte jen skrz stolní telefon.

„Neomezený“ tarif má také Fayn. Stojí 269 Kč, v podmínkách ale stojí, že za tuto cenu je garantováno jen 3000 minut, další jednotky mohou být účtovány částkou 0,47 Kč za minutu na pevné a 0,98 Kč na mobilní linky. Fayn má na druhou stranu klasický VoIP tarif postavený na protokolu SIP, takže jej lze použít skoro na všech telefonech (včetně hloupých) nebo i počítačích.

Zdroj: TZ UPC