Hlavní navigace

HTC One bude představeno až zítra, ale už nyní si jej můžete v Číně koupit

18. 2. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

HTC zítra pořádá akci, na níž představí svůj nejvyšší model HTC One. O něm se spekuluje už dlouhé měsíce a díky několika únikům víme, jak bude vypadat a co jej bude pohánět. Přesná data, kdy bude telefon dostupný na světových trzích i na tom tuzemském, zatím nejsou známá.

Pokud však nechcete na HTC One čekat, potěší vás čínská firma GooPhone, od níž jsme si mohli vyzkoušet kopii iPhonu GooPhone i5. Nyní přichází ještě před oficiálním představením Taiwanců s GooPhone One. Kupodivu by měl být telefon poháněn čtyřjádrovým procesorem, stejně jako jeho předloha. Samozřejmě se však nebude jednat o Qualcomm na 1,7 GHz, ale levnější MediaTek MT6589. Operační paměť bude mít kapacitu 1 GB. Na telefonu poběží Android v upravené podobě – pravděpodobně bude využívat Lewa OS. Nechybí podpora dvou SIM karet, která je v Asii poslední dobou velmi oblíbená.

GooPhone One
GooPhone One
GooPhone One
GooPhone One

Uvidíme, jak na tom bude zpracování, z předchozí zkušenosti s GooPhone i5 však víme, že se nejedná o ty nejlevnější materiály a telefon tedy může příjemně překvapit.

Zdroj: Gizchina.com