Hlavní navigace

Informace o výběru grafik u nového Alienware M18x R2

6. 2. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

O připravované druhé generaci největšího herního notebooku Alienware, modelu M18x R2, jste už možná slyšeli. Nyní se na blogu dell-lab.posterous.com, který občas přináší zákulisní informace o nových modelech Dellu, objevila nepotvrzená informace o grafických možnostech tohoto očekávaného herního monstra.

Blogpost, ze kterého informace čerpáme, je na informace tradičně velmi skoupý. Dozvídáme se pouze neověřené informace bez dalšího komentáře. Pokud jsou ale správné, mohou se zájemci o herní notebook, kteří nemají hluboko do kapsy, tešit na možnost výběru mezi dvojicí Radeonů HD 7970M v zapojení CrossFire a GeForce GTX 675M ve SLI. Tolik k pravděpodobně nejvyšším konfiguracím; zprávička se dále zmiňuje i o možnosti vybrat si v konfigurátoru slabší GeForce GTX 660M, ovšem jedním dechem dodává, že není jisté, zda i tyto karty budou dostupné i ve dvojici (tedy ve SLI zapojení), nebo pouze samostatně.

Kromě toho se můžeme těšit na 18,4‚Ä≥ displej, tradičně odvážný design s hromadou svítících nesmyslů a procesory Ivy Bridge. Zpráva se navíc ještě zmiňuje o volitelném modulu Wireless HD (WiHD), který bude dostupný pro M18x R2 i sedmnáctipalcový M17x R4.

Zdroje: dell-lab.posterous.com / VR-Zone

Byl pro vás článek přínosný?