Je to rebel! Petr Nárožný hraje v reklamě na Netflix a promuje seriál Rebel Moon

27. 12. 2023

Sdílet

 Autor: Netflix
Tváří Netflixu se stal český herec Petr Nárožný. Nejde přímo o pozici ambasadora, Nárožný propaguje nový sci-fi seriál.

Volba Nárožného využívá jeho známé postavy v pohádce S čerty nejsou žerty, kde se proslavil mimo jiné hláškou „Je to rebel“. Petr Nárožný v klipu Netflixu nejprve kouká na zmíněnou pohádku, omylem mu spadne ovladač a zapne se Netflix a spustí se nový seriál Rebel Moon. Což není těžké, tlačítko Netflix je přítomné na ovladači snad všech chytrých televizorů.

Scény ze sci-fi seriálu potom komentuje stylem jako v pohádce. Jak uprchlá bojovnice impéria Kora 56 vojáků těžce zranila, 120 zhmoždila a jednoho zesměšnila. Mlynářův syn Máchal jich tehdy zvládl daleko méně. Za kampaní stojí agentura Ogilvy, která pro Netflix zajišťuje PR služby.

Na retro vlnu před lety vsadilo i TCL, když na propagaci nových televizorů vtipně angažovalo hlasatele Alexandera Hemalu.

Autor článku

Nyní už bývalý redaktor a později šéfredaktor Cnews se zaměřením na televizní témata, technologické zpravodajství, mobilní operátory a vědu.

Kvíz týdne

Tyto konektory zná každý. Ale víte, co jejich zkratky doopravdy znamenají?
1/9 otázek