Hlavní navigace

Kde sledovat hokejové MS 2017: tipy na videa, aplikace i zpravodajství

Sdílet

Zdroj: Redakce

Šampionát ve Francii odstartoval. Díky našemu přehledu se dozvíte, jak sledovat zápasy na mobilu, tabletu nebo počítači. Kde najdete nejlepší zpravodajství, statistiky, textové přenosy a další informace o MS.

Živé vysílání

Česká televize získala práva k vysílání všech zápasů jak tradičními cestami, tak i přes internet. Na webu mshokej.cz najdete živé přenosy všech zápasů, jejich archiv, sestřihy, rozhovory nebo rozebrané situace pomocí elektronické tužky. Maximální rozlišení videa je 720p.

Živé vysílání ČT Živé vysílání ČT

Mezinárodní hokejová federace vysílá přenosy na YouTube (youtube.com/icehockey), jenže ty jsou regionálně blokované v zemích, kde už některá z televizních společností vlastní práva. Proto v Česku tato videa neuvidíte, jen sestřihy a bonusové materiály.

IIHF IIHF

IIHF

Hlavním centrem informací z mistrovství je pochopitelně oficiální web Mezinárodní hokejové federace. Najdete na něm všechny možné statistiky, soupisky týmů, rozvrh soutěže a jednoduché textové přenosy. Ale je v angličtině. IIHF má také mobilní aplikace pro všechny hlavní platformy.

Česká televize Česká televize

Česká televize

ČT opět pokrývá hokej nejlépe ze všech, a to se týká nejen video přenosů. Na přehledném webu nechybí články, komentáře nebo rozhovory. ČT dále nabízí historii MS, tabulky, soupisky týmů a jejich stručný popis.

Český rozhlas Český rozhlas

Český rozhlas

Druhá veřejnoprávní instituce má na webu pouze články, jednoduché statistiky a soupisky. Nechybí základní textové přenosy, které ale zachycují pouze góly a tresty. ČRo už bohužel v rádiu nevysílá živé komentované přenosy.

Český rozhlas Český rozhlas

Sport.cz

Sportovní web Seznamu má znovu až příliš jednoduchou navigaci, takže se jen těžko doklikáte k jinému typu obsahu než zpravodajství. Jestli se pro něco ale vyplatí Sport.cz sledovat, tak jsou to bohaté textové přenosy ze všech zápasů.

Sport.cz Sport.cz

iDnes.cz

Spousta článků a rozhovorů. U jednotlivých zápasů potěší rozsáhlé informace o soupiskách i s detaily hráčů. Vybrané zápasy jsou „vysílány“ v podrobných online reportážích. iDnes točí také vlastní videoreportáže. Zřejmě nejvyváženější český web.

iDnes.cz iDnes.cz

iSport.cz

Hokejový speciál Blesku zaujal spoustou článků, rozhovorů, statistik a živými textovými přenosy z každého zápasu. Každý tým má i vlastní profil a jednoduchými soupiskami. iSport má i vlastní videa.

iSport.cz iSport.cz

Onlajny.com

Web s vynikajícími živými textovými přenosy všech zápasů, ale nic více nenabízí.

MM_AI

Onlajny.com Onlajny.com

LiveSport.cz

LiveSport má výborné a přehledné textové přenosy všech zápasů. K nim zobrazuje i statistiky, videosestřihy důležitých okamžiků a proklikat se můžete až k detailům jednotlivých hráčů a jejich úspěších i na klubové úrovni.

Livesport.cz Livesport.cz

Hokej.cz

  • web: hokej.cz
  • mobilní verze: ano
  • aplikace: ne

Hokej.cz má velmi dobré textové přenosy, bohaté zpravodajství a bonusem je stručná historie dřívějších mistrovství a detailní statistiky hráčů (i mimo MS).

Hokej.cz Hokej.cz

Byl pro vás článek přínosný?