Hlavní navigace

Kde sledovat hokejové MS 2018: tipy na videa, aplikace i zpravodajství

Sdílet

Zdroj: Redakce
Šampionát v Dánsku odstartoval. Díky našemu přehledu se dozvíte, jak sledovat zápasy na mobilu, tabletu nebo počítači. Kde najdete nejlepší zpravodajství, statistiky, textové přenosy a další informace o MS.

Živé vysílání

Česká televize získala práva k vysílání všech zápasů jak tradičními cestami, tak i přes internet. Na webu mshokej.cz najdete živé přenosy všech 64 zápasů, jejich archiv, sestřihy, rozhovory nebo rozebrané situace pomocí elektronické tužky.

Kde sledovat MS hokej 2018 ČT odvysílá živě všechny zápasy

ČT díky novém poskytovateli slibuje stabilnější připojení než v minulosti. Osobně jsem ale závěr prvního zápasu mezi USA a Kanadou téměř nedokoukal a místo videa na mě vyskakovala chybová hláška. ČT mimochodem poprvé vysílání online v 1080p, na rozdíl od běžného vysílání ale jen v 25 snímcích za sekundu. Padesát by pro tak rychlý sport bylo mnohem lepších.

Kde sledovat MS hokej 2018 Připojení zřejmě není zcela stabilní

Mezinárodní hokejová federace vysílá přenosy na YouTube (youtube.com/icehockey), jenže ty jsou regionálně blokované v zemích, kde už některá z televizních společností vlastní práva. Proto v Česku tato videa neuvidíte, jen sestřihy a bonusové materiály.

IIHF

Hlavním centrem informací z mistrovství je pochopitelně oficiální web Mezinárodní hokejové federace. Najdete na něm všechny možné statistiky, soupisky týmů, rozvrh soutěže a jednoduché textové přenosy. Ale jen v angličtině.

Kde sledovat MS hokej 2018 Oficiální stránky IIHF

Česká televize

Web ČT se vyplatí sledovat hlavně kvůli unikátnímu videu, kterého každý den odvysílá bezmála osm hodin. Na stránkách ale nechybí ani klasické zpravodajské články nebo blog z místa dění.

Kde sledovat MS hokej 2018 Česká televize

Český rozhlas

Druhá veřejnoprávní instituce má na webu pouze články, jednoduché statistiky a soupisky. Nabídne živé rozhlasové i textové přenosy českého týmu. ČRo slibuje také psané komentáře bývalých hokejistů, jako jsou Vladimír Martinec, Tomáš Vlasák, Martin Ručinský, Viktor Ujčík nebo Jan Čaloun.

Kde sledovat MS hokej 2018 Český rozhlas

Sport.cz

Sportovní web Seznamu má znovu až příliš jednoduchou navigaci, takže se jen těžko doklikáte k jinému typu obsahu než zpravodajství. Jestli se pro něco ale vyplatí Sport.cz sledovat, tak jsou to bohaté textové přenosy ze všech zápasů.

Kde sledovat MS hokej 2018 Sport.cz

iDnes.cz

Spousta článků a rozhovorů. U jednotlivých zápasů potěší rozsáhlé informace o soupiskách i s detaily hráčů. Vybrané zápasy jsou „vysílány“ v podrobných online reportážích. iDnes točí také vlastní videoreportáže. Nejvyváženější český web.

Kde sledovat MS hokej 2018 iDnes

iSport.cz

Hokejový speciál Blesku zaujal spoustou článků, rozhovorů, statistik a živými textovými přenosy z každého zápasu. Každý tým má i vlastní profil a jednoduchými soupiskami. Také  iSport má vlastní videa.

Kde sledovat MS hokej 2018 iSport

Onlajny.com

Web s vynikajícími živými textovými přenosy všech zápasů, ale nic více nenabízí.

MMF24

Kde sledovat MS hokej 2018 Onlajny

LiveSport.cz

LiveSport má výborné a přehledné textové přenosy všech zápasů. K nim zobrazuje i statistiky, videosestřihy důležitých okamžiků a proklikat se můžete až k detailům jednotlivých hráčů a jejich úspěších i na klubové úrovni.

Kde sledovat MS hokej 2018 Livesport

Hokej.cz

Hokej.cz má velmi dobré textové přenosy, bohaté zpravodajství a bonusem je stručná historie dřívějších mistrovství a detailní statistiky hráčů (i mimo MS).

Kde sledovat MS hokej 2018 Hokej.cz

Byl pro vás článek přínosný?