Hlavní navigace

Kingdom Come: Deliverance a další hry můžete koupit jen za 300 Kč

Sdílet

Pokud jste se doposud vyhýbali Kingdom Come: Deliverance (recenze), teď už si hru můžete vyzkoušet opravdu za hubičku. Obchod Humble Bundle v rámci svého měsíčního předplatného pro PC v ceně 12 dolarů (275 Kč) momentálně nabízí mj. i zmíněné české středověké RPG. Hra je v základní edici, tedy bez čtyř placených DLC. I tak vás čeká zábava až na 100 hodin.

Tzv. Humble Monthly navíc obsahuje ještě velmi dobrou strategii Surviving Mars od studia Haemimont Games, které v minulosti vytvořilo také Tropico 3, 4 a 5. A až osm dalších her pak dostanete 2. srpna. KCD i Surviving Mars jsou dostupné formou Steam klíče.

Humble Monthly obvykle obsahuje asi desítku her, jedna či dvě velké áčkové produkce, zbytek většinou chválené nezávislé tituly. Na rozdíl od jiných předplacených služeb, zde vám hry po skončení lhůty zůstanou napořád, takže si opravdu můžete zaplatit jen jeden měsíc. Součástí předplatného je též přístup do knihovny her Humble Trove, kde je několik desítek menších titulů (bez DRM, hry zůstanou natrvalo). Hodí se také 10% sleva na nákup her či DLC, kterou lze skloubit s již zlevněnými tituly.

TIP: Rozhovor s Jakubem Dvorským (Amanita) o rasismu ve hrách a proměnách herního průmyslu

A kdybyste chtěli další hry, Humble má momentálně ještě jiné slevy. V akci jsou všechny díly Zaklínače a odstartoval také velký výprodej titulů bez DRM. Mezi nimi i hry od českého studia Amanita Design (Chuchel, Samorost, Machinarium, Botanicula).