Hlavní navigace

Koupíte Galaxy S7 a Samsung vám přidá brýle Gear VR za polovinu ceny

16. 5. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

Samsung hodlá podpořit prodej své vlajkové lodi Galaxy S7 a nabídne zvýhodněnou cenu brýlí Gear VR. Pokud si koupíte Galaxy S7 nebo S7 edge mezi 16. květnem a 4. červnem tohoto roku, dostanete příležitost koupit brýle pro virtuální reality Gear VR za poloviční cenu. Konkrétní číslo v tiskové zprávě neuvádí, ale plná cena brýlí činí 3490 Kč, takže polovina bude nějakých 1745 Kč.

K tomu přibalí 6 aplikací v udávané ceně 1500 Kč. Konkrétně tyto (popis her pochází od Samsungu):

  • Keep Talking & Nobody Explodes: Zábavná hra pro více hráčů (multiplayer), kdy jeden hráč má nasazeny Gear VR se spuštěnou aplikací, jejímž cílem je zneškodnit bombu. Ostatní hráči mají k dispozici manuál k její bezpečné deaktivaci a instruují hráče s Gear VR, jaký drát má přestřihnout, kde najde další pomůcky apod.
  • Anshar Wars 2: Dech beroucí vesmírná přestřelka, kdy se hráč stává pilotem vesmírné stíhačky a brání svou mateřskou vesmírnou loď. Náklonem hlavy řídí, touchpadem nebo připojeným gamepadem ovládá zbraně.
  • Drift: Hráč prolétá labyrintem a jeho cílem je vyhnout se všem překážkám pohybem hlavy a dosáhnout konce labyrintu.
  • Star Chart: vesmírná obloha v 360° balení. Souhvězdí, planety, mléčná dráha, to vše ve virtuální realitě.
  • Darknet: oceněními ověnčená logická hra, která posouvá hraní ve virtuální realitě na novou úroveň.
  • Ocean Rift: Je libo si zaplavat se žraloky v moři? S touto aplikací se lze pohybovat ve virtuálním moři mezi žraloky, rybkami všech barev nebo želvami.

 


 Připomeňme si, že Gear VR je zařízení, do kterého vložíte svůj mobil od Samsungu, nasadíte si jej na hlavu a získáte iluzi trojrozměrného prostoru. Je to také zřejmě hlavní důvod, proč má i nový Galaxy S7 stále konektor microUSB. Samsung na evropském trhu prodal letos 300 000 brýlí Gear VR a zřejmě chce ještě více.

 

zdroj: TZ Samsung