Hlavní navigace

Stáhněte si zdarma PC hry Layers of Fear a Qube 2

25. 10. 2019

Sdílet

Epic Games Store se nepřestává podbízet hráčům a tento týden rozdává další dvě hry, kterém vám zůstanou napořád. Na této stránce se můžete přihlásit o horor Layers of Fear a logickou hru Qube 2.

V Layers of Fear se ujmete role duševně nemocného malíře, který se snaží dokončit své mistrovské dílo. Cesta k tomu vede přes vyřešení několika hádanek a navštívení různých koutů viktoriánského panství, ve kterém možná straší a možná se vám to jen zdá. Layers of Fear je jedním z těch nejznámější „walking simulátorů“. Her skoro bez příběhu, které nehrajete, ale prožíváte.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Qube 2 vás přesune do kůže archeoložky, která se probudí v podivném mimozemském chrámu skládajícím se z desítek různých místností. V každé z nich je několik hádanek, které musíte zdolat pomocí speciálních rukavic, kterými manipulujete s předměty, na zvláštních místech vysunujete plošinky nebo trampolíny. Ani zde nehledejte žádný velký příběh. Při přemýšlení, jak dostat kostku z místa A do B, aby se vám otevřelo místo C, ani není potřeba. Qube 2 budou milovat všichni fanoušci Portalů od Valve.

MM_AI

Byl pro vás článek přínosný?