Hlavní navigace

Lenovo uvádí netbook IdeaPad S110

3. 1. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Lenovo uvolnilo reklamní spot na nový netbook, respektive mini notebook, jak to sám výrobce nazývá. Zařízení s názvem IdeaPad S110 bude zřejmě jedním z prvních modelů osazených novými procesory Atom Cedar Trail-M, nejspíše typem N2600.

Z videa je patrných jen pár věcí. Kromě lehce úsměvné představy o tom, že netbook patří k drahým večírkům a limuzínám Hummer (netbooky jsou spíše pro studenty, nezadaní yuppies budou se dnes ve vybrané společnosti předvádí spíše chytrými telefony, případně Ultrabooky) z něj vyčteme, že budou k dispozici minimálně čtyři barevné varianty - černá, bílá, červená a modrá - a že design je v podstatě stejný jako u v současnosti prodávaného IdeaPadu S100. Ostatně i označení nového modelu napovídá, že se jedná spíše o "mírný pokrok v mezích zákona" než o nějakou revoluci.

KL hlasovani

Podobně jako u nově oznámeného (či spíše uniklého) Asusu Flare se tak hlavním lákadlem stávají právě nové procesory Intel Atom. Jinak bude zřejmě výbava mezi netbooky standardní: 1 GB RAM, 320GB disk, hmotnost 1,15 kg a tloušťka 16 mm. Uživatele jistě potěší přítomnost konektoru USB 3.0. Původní zpráva na VR-Zone.com se zmiňuje i o HD Ready displeji, tím si ovšem nejsme příliš jistí - IdeaPad S100 jej nemá... necháme se však rádi překvapit.

Zdroj: VR-Zone

Byl pro vás článek přínosný?