Hlavní navigace

Levný a výkonný 11n směrovač

27. 4. 2009

Sdílet

Zdroj: Redakce

AirLive WN-300 family je designovaná pro poskytovaní maximální rychlosti a široké pokrytí bezdrátovým signálem a to nejen díky standardu 802.11, ale i technologiím jako MIMO, Turbo-G a XR Technologies.

Pro lepší možnost zvyšování výkonu a dosahu jsou obě antény připojeny standardním anténím konektorem. Toto plug and play zažízení je velmi jednoduché na používání a vyhovuje jak do domácího, tak i kancelářského prostředí. Jestli potřebujete vysokou rychlost, bezpečnost a skvělou cenu, AirLive EN-300R je to pravé zařízení pro Vás. Díky modrému LED panelu i výborně padne k Vašemu interiéru.

WN-300R byl vytvořen pro vynikající bezpečnost : WPS tlačítko, multiple SSID, SSID Isolation, Port Triggering a SPI Firewall. QoS a Bandwidth Manager umožňují jednoduše kontrolovat efektivitu. Tento router není jen jednoúčelové zařízení, ale jeho firmware obsahuje spoustu možností nastavení jako AP mód, Bridge mód (point to point a point to multipoint), Repeater mód (WDS a Universal). Díky tomu WN-300R skvěle padne do všech síťových prostředí.

Výrobce doporučuje koncovou cenu 1780 korun.

Byl pro vás článek přínosný?