Hlavní navigace

Misfit uvedl speciální fitness náramek pro cyklisty. Kromě pásku má i sponu na boty

22. 12. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Společnost Misfit představila novou edici náramku Flash určeného především pro cyklisty. Oproti běžné verzi se na první pohled vůbec neliší. Do 6 gramů lehkého těla o průměru 28,5 mm a tloušťce 8 mm se vešlo devět informačních diod, tříosý akcelerometr, modul Bluetooth 4.1 LE a knoflíková baterka CR2032, se kterou Flash vydrží až šest měsíců.

Misfit Flash Cyclist Edition

Flash Cyclist Edition oproti standardnímu náramku umí měřit i kadenci šlapání a data do spárované mobilní aplikace posílá v reálném čase. Rozdíl je nejspíš pouze softwarový, ale Misfit si za měření kadence účtuje více než dvojnásobnou cenu. Původní Flash zlevnil na 20 dolarů, Flash pro bikery je za 50 dolarů.

Misfit Flash Cyclist EditionMisfit Flash Cyclist Edition 

Sloužit může stejně dobře i v jiných sportech. Misfit měří ušlé/uběhnuté kroky, spálené kalorie, vzdálenost, v noci zase kvalitu spánku. Aplikace mají rovněž sociální přesah, výsledky můžete porovnávat s přáteli.

Misfit Flash Cyclist EditionMisfit Flash Cyclist Edition

Misfit v balení dodává pásek na zápěstí i sponu, kterou lze na tričko nebo botu. Tělo je voděodolné až do 30 metrů. Přes Bluetooth se spáruje s Androidem, iOS i Windows Phonem.

" frameborder="0" height="360" width="640">

Zdroj: Misfit