Hlavní navigace

Nová verze Moto 360 přijde po vzoru Apple Watch ve dvou verzích

31. 8. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

V loňském roce Motorola ohromila technologickou veřejnost hodinkami s kulatým displejem. Letos už ale pochopitelně není překvapení tak velká a krom Motoroly přišlo s podobnými hodinkami i jihokorejské LG. Ty navíc byly zcela kulaté a obešly se bez dolního černého pruhu. Druhá generace ale bude podle dostupných zpráv opět v určitém ohledu převratná, alespoň tedy mezi chytrými hodinkami s androidím systémem.

Po vzoru v loňském roce představených Apple Watch přijdou Moto 360 druhé generace ve dvou velikostních variantách. Ty se budou krom velikosti displeje lišit také kapacitou akumulátoru. Větší verze s označením Moto 360L nabídne akumulátor s kapacitou 375 mAh a v porovnání s menší variantou, která bude disponovat menším 270 mAh akumulátorem, jde o 38% rozdíl.

 

Větší verze Moto 360L by měla svými rozměry odpovídat první generaci chytrých hodinek od Motoroly a menší varianta tak bude pravděpodobně určena především pro menší ženská zápěstí. Další rozdíly ve výbavě se neočekávají, a jestli nějaké existují, zatím o nich nevíme.

MM_AI

Motorola ještě neoznámila, kdy plánuje své chytré hodinky oficiálně uvést na trh. Podle stále častějších úniků se ale množí spekulace, že bychom se mohli dočkat během září. Zatím netušíme, jestli se dočkáme v České republice, na loňskou generaci jsme ale čekali marně (v oficiální distribuci).

Zdroj: Phandroid | Phone Arena

Byl pro vás článek přínosný?