Hlavní navigace

Nové verze aplikací: Mapy umí navigovat, Počasí nabídne dynamické mapy

16. 4. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Aplikace pro Windows 8 žijí nezávisle na operačním systému, proto si je Microsoft může dovolit aktualizovat častěji než jednou za rok. Vlastně by měl, protože některé aplikace nesplňují požadavky uživatelů. Pošta by se přinejmenším měla naučit, jak lze myší jednoduše přetáhnout zprávy do složky. Od 15. dubna jsou ve Windows Store dostupné nové verze těchto aplikací:

Za ty nezodpovídá tým, který pracuje na operačním systému, ale pár lidí, jež se nacházejí kolem vyhledávače Bing. Tým Bing AppEx nezahálel a v přehledu finanční situace nám nově zprostředkoval přizpůsobitelné interaktivní grafy a sledování americké burzy v reálném čase. Zprávy dostaly do vínku vlastní RSS kanály, takže je můžete využít jako jednoduchou RSS čtečku s obsahem, který je šitý vám na míru.

 

Neméně zajímavě zní také lepší možnosti navigace v Mapách. Získejte informace o tom, kudy se dostanete pěšky nebo autem. Dokonce budete upozorněni na nestandardní dopravní situace, např. když se někde stane nehoda, nebo je přikázána objížďka kvůli přestavbě komunikací. Sporty přináší podporu dalších lig, zatímco Cestování obsah od dalších poskytovatelů.

Počasí šestku uzavírá s novými dynamickými mapami měst a regionů, které vám prostředkují satelitní snímky nebo třeba přehledy o teplotě a srážkách.

Mapy umí navigovat pěšky nebo autem
Mapy umí navigovat pěšky nebo autem

Zdroj: The Verge | ZDNet

Byl pro vás článek přínosný?