Hlavní navigace

O2: Přes pevné linky volá půl milionu domácností. Za 299 Kč dostanou neomezený tarif

Sdílet

Zdroj: Redakce

O2 zjednodušuje nabídku pevných linek a nabízet už bude pouze dva tarify místo stovek různých historických. Pevnou linku ještě stále využívá 500 000 domácností. Ty teď za 299 Kč měsíčně dostanou neomezené volání na pevné i mobilní linky v České republice. Druhý tarif za 549 Kč obsahuje navíc 1000 volných minut v zahraniční zóně 0.

O2 sloučí stovky různých pevných tarifů do dvou
O2 sloučí stovky různých pevných tarifů do dvou

Volání nad rámec volných minut nebo do jiných destinací bude účtováno 2,99 Kč za minutu, tarifikace je přitom nevýhodná (60+60). Na nové tarify O2 postupně převede všechny zákazníky. Lákat je má i fakt, že kromě zmíněného paušálu už nic víc platit nebudou. Aktivace linky je bezplatná, pronájem se už zvlášť nehradí a nehrozí ani jiné poplatky.

Víme, že na pevné linky spoléhají statisíce českých domácností, pro které jsou symbolem bezpečí, stability a neustálé dosažitelnosti. Proto jsme se rozhodli do nich investovat, inovovat je a představit novou, revoluční nabídku,“ říká Tomáš Budník, generální ředitel O2 Czech Republic.

 

Země v zóně 0: Austrálie, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie a Vatikán, Izrael, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie

Zdroj: O2