Hlavní navigace

O2 testuje PředplaDenku. Neomezené volání a 32kb/s internet na celý den za 20 Kč

17. 8. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

V nadpisu opravdu není chyba. Kyslík představil nový předplacený tarif nazvaný PředplaDenka. „Ze statistik z naší sítě vyplývá, že zákazníci předplacených karet volají průměrně šest dnů v měsíci a hlídají si délku a počet hovorů. Těmto zákazníkům umožní naše nová nabídka volat bez starostí, do jaké sítě jejich hovor směřuje a jak dlouho trvá,“ popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka pro mobilní segment v O2

O2 testuje předplaDenku
O2 testuje PředplaDenku

Zákazníci prý nechtějí utratit více než 20 Kč za den. PředplaDenka jim proto za tuto cenu nabídne neomezené volání do všech sítí a základní internet určený pro chatování a jiné nenáročné úlohy. Rychlost je totiž omezena na 32 kb/s. SMS stojí 2 Kč, náročnější psavci mohou za 25 Kč denně neomezeně volat i psát.

Den volání Den volání+SMS
cena za den 20 Kč 25 Kč
volání do všech sítí neomezeně neomezeně
SMS 2 Kč neomezeně
MMS 5,90 Kč 5,90 Kč
internet v ceně 32 kb/s 32 kb/s
500MB balíček na měsíc 150 Kč 150 Kč

O2 zatím tarif označuje jako pilotní. Převedlo na něj některé stávající předplacenkáře, ti mohou z testu kdykoliv vystoupit. V omezeném počtu si budou moci zakoupit i noví zákazníci. Pilot poběží do konce roku, pak se uvidí, jestli má smysl takovou nabídku poskytnout každému.

Co je klíčové:

  • U obou tarifů se denní balíčky zaplatí při prvním odchozím hovoru, SMS nebo datovém připojení (s výjimkou čerpání dat ze zaplaceného 500MB balíčku).
  • Balíček nemá platnost 24 hodin, ale trvá do konce dne.
  • Tarifům zatím chybí roaming. Při připojení k síti v cizině se tarif dočasně přepne na Na!Hlas. Po prvním přihlášení v ČR zase zpět na PředplaDenku.
  • Mobilní internet počítá i se sítí LTE.
  • Jediný možný dokoupitelný balíček je ten datový. Po jeho vyčerpání dojde k automatickému dokupu dalšího. Nevyužitá data se nepřevádějí do dalšího měsíce.

Kompletní podmínky najdete na této stránce.

Zdroj: O2