Hlavní navigace

Óčko TV je plnoleté a bude ode dneška vysílat nahou seznamku

12. 10. 2020

Sdílet

Zdroj: Channel 4
Hudební televize Óčko je v éteru 18 let a tuto „plnoletost“ slaví novými pořady. Do programové nabídky přidává nahou seznamku, britskou reality show s názvem Naked Attraction.

Od pondělí do čtvrtka od 22 hodiny večerní můžete na Óčko TV zhlédnout britskou sérii Naked Attraction. Na první pohled standardní studiová seznamka s malým ozvláštněním – v každé epizodě si žena nebo muž vybírá své potenciální partnery a partnerky pouze na základě zcela odhalené fyzické přitažlivosti. Pouze pohledem na jejich nahé tělo.

Óčko TV přidává ještě dvě další reality show: Tattoo Fixers, Body Fixers a Flirty Dancing. První dvě se zaměřují na příběhy nepodařených tetování a opravování různých tělesných nedostatků, třetí je taneční show, která představuje kreace párů, jenž se poprvé setkají až při samotném milostném tanci. Ten také rozhodne o jejich dalším osudu.

Všechny nové pořady jsou součástí bloku O18+, navzdory názvu ale bude po desáté večer vysílaný pouze pořad Naked Attraction. Tento formát vznikl na britské stanici Channel 4 (známé třeba seriálem IT Crowd) v roce 2015. Óčko TV bude do obrazu opět přidávat facebookový chat, aby se diváci mohli interaktivně zapojit.

KL hlasovani

Óčko TV můžete sledovat v terestrickém vysílání v multiplexu 22 a ve vyském rozlišení prostřednictvím placených televizích

zdroj: Óčko TV

Byl pro vás článek přínosný?