Hlavní navigace

Opera 57 doporučuje obsah z Netflixu a lépe vám vybere zprávy ke čtení

28. 11. 2018

Sdílet

Zdroj: Opera

Koncem října nám Opera 56 nabídla vypnutí reklam v prostředí prohlížeče a rozvíjela stávající funkce. Dnes se už hlavním distribučním kanálem prohání Opera 57, která byla po týdnech vývoje oficiálně dokončena. Její hlavní předností je doporučování obsahu z Netflixu, jež je oficiálně podporováno rovněž v Česku a na Slovensku.

MMF23

Doporučení se objevují na pod zprávami v prostoru nového panelu, které ovšem můžete vypnout, takže zde sídlí pouze miniatury odkazující na vaše oblíbené weby. Obsah můžete odtud rovnou řadit do fronty ve svém účtu. Chytřejší je prý také výběr zpráv z různých zpravodajských webů v novém panelu, aby pro vás zvolené příspěvky byly relevantnější. Můžete prohlížeči říkat, jaká témata vás zajímají více a jaká méně.

Mírně se proměnil designové styl stránky s nastavením prohlížeče, jež je kompaktnější, a můžete už zavírat připnuté stránky, aniž byste je museli dříve odepnout. Operu 57 si stáhnete z oficiálního webu www.opera.com.

Opera se rozhodla, že kromě zpráv pro vás bude vybírat seriály a filmy z Netflixu Opera se rozhodla, že kromě zpráv pro vás bude vybírat seriály a filmy z Netflixu

Byl pro vás článek přínosný?