Hlavní navigace

Opera Dev do postranního panelu přidává Telegram. Láká i na lepší integraci s Windows 7

13. 3. 2017

Sdílet

Zdroj: Redakce

Ve vývojové verzi Opery 45 se v postranním panelu jako první objevil Messenger, minule WhatsApp a tentokrát prohlížeč nabízí integrovaný Telegram. Tým kolem Opery bude nyní zkoumat zpětnou vazbu a kromě kvality integrace bude zjišťovat, zda nejsou tři komunikátory příliš. Ve verzi prohlížeče pro macOS můžete novou postranní lištu zúžit, aby vypadala jako ve Windows. Pokud tak chcete učinit, zajděte do nastavení.

Poté, co oznámil, že nový design prohlížeče nebude respektovat zvyklosti platforem, výrobce své rozhodnutí mírně obrací. Opera ve Windows 7 dostala do vínku zpět systémová tlačítka pro minimalizaci, maximalizaci a zavření okna. Můžete také nastavit průhlednost okrajů okna. Dále vývojový tým slibuje, že prohlížeč ve Windows hardwarově akceleruje více typů videí. Mělo by jít o video v MP4/H.264.

Opera 45 Developer s Telegramem Opera 45 Developer s Telegramem

Vzhledem k počtu kombinací softwarů a hardwarů není možné takovou funkci ve vývojovém studiu uspokojivě otestovat, takže pokud narazíte na problémy, můžete odevzdat zpětnou vazbu. Jako vždy platí, že pokud máte o Operu Developer zájem, můžete si stáhnout verze: