Hlavní navigace

Otestujte Diablo III – veřejná beta pro všechny již tento pátek

20. 4. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Na serveru Battle.net se dnes objevila zpráva o spuštění veřejné beta verze dlouho očekávané hry Diablo III. Tu asi není nutno nějak dlouze představovat, jedná se o pokračování legendárního RPG.

Servery budou dostupné od pátku 20.4., a to přesně minutu po deváté hodině večerní. Pokud máte o hru zájem, doporučuji se zalogovat co nejdříve, protože beta bude veřejná pouze po dobu tří dnů (23.4. v sedm hodin večer dojde k vypnutí). Tuším, že mnozí z vás (a nás) toho moc o víkendu nenaspí…

Co je potřeba?

K úspěšnému zapojení se do hry je potřeba mít aktivní účet na Battle.net (hráči World of Warcraft, StarCraft apod. již tuto podmínku splňují). Pro nováčky nabízím odkaz na Battle.net, kde se můžete zaregistrovat během chvilky.

 

Po registraci je nutné vytvořit si vlastní BattleTag (v rámci svého účtu si vytvoříte přezdívku, pomocí které se budete hlásit ve všech hrách a na webu Battle.net. Opět otázka několika kliknutí.

Posledním krokem k úspěšnému hraní je stažení herního klienta. Ten najdete již nyní na tomto odkazu. Stahovat lze již nyní, ale hra bude spustitelná až od výše zmíněného času a data. Nic ale nebrání tomu, abyste byli připraveni předem.

CS24

Očekávejte pády

Otevření hry celému světu (vyjma Korey) není ničím jiným, než zátěžovým testem serverů. Pokud vás hra občas vykopne ze serveru, nenadávejte. Předpokládá se obrovský zájem a servery mohou podlehnout. Veřejnou betou se vývojáři snaží předejít případným problémům při oficiálním spuštění, které se chystá již 15. května.

Zdroj: Battle.net

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku