Hlavní navigace

Packard Bell uvádí na trh své levné notebooky EasyNote TV a LV

9. 5. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Společnost Packard Bell, patřící známějšímu Aceru, oznámila vydání 15,6" modelu EasyNote TV, poháněnou druhou generací procesorů Sandy Bridge, zatímco větší, 17,3" model, EasyNote LV, bude obsahovat nejnovější procesory Intel Ivy Bridge. Menší model bude vybaven standardním LCD panelem s rozlišením HD (1366 × 768 px) a o grafiku se postará dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce GT 620M. Model větší naopak bude obsahovat panel s rozlišením HD+ (1600 × 900 px), a grafická karta také povýší – o zobrazení se postará Nvidia GeForce GT630M – přeznačená starší GT 540M.

Packard Bell debuts the EasyNote V Series in Europe

K dispozici bude až 2 TB úložného prostoru na plotnových discích. Porty potěší, nalezneme 2 USB konektory verze 3.0, standardní HDMI výstup; baterie by měla prý vydržet až 5 hodin (v ideálním případě). Šasi dostalo nové zpracování v podobě "bambusové" textury.

 

KL hlasovani

Modely EasyNote LV a EasyNote TV budou k dispozici v červenci tohoto roku s cenou 399 euro a 499 euro, půjde tedy o základní a cenově velmi dostupné notebooky pro méně náročné použití.

Zdroj: Notebookcheck

Byl pro vás článek přínosný?