Odpovídáte na názor k článku Příští Xbox má hardware od AMD, potvrdil Microsoft. Bude to víc než jedno zařízení a bude mít i Steam. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Mě se to jeví tak, že hardcore profi hráči jedou hlavně na FPS - speciálně nastavené hry se sníženými detaily a výkonném HW kvůli latencím. A naopak 4k je spíš pro ty, co hrají pro potěšení a opět mají i ten výkonný HW. A tomu zbytku s mainstreamovými i slabšími sestavami to je jedno. Včera jsem potkal souseda, co si tahal domů 55" 4k TV a jen mne napadlo, že s TV pořady a filmy 4k vůbec nevyužije, ale s konzolí nebo herním HW by mohl.
A k tomu historickému propojení, způsobů bylo víc. Nejen VGA vstup na TV - to bylo docela vzácné, ale běžnější byl TV výstup n grafice. Ten jsem určutě taky míval.
20. 6. 2025, 01:09 editováno autorem komentáře