Hlavní navigace

Produkty Adobe Creative Suite 6 a Creative Cloud jsou nyní dostupné

14. 5. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

Nedávno jsme si dělali přehled, co bude nového v Creative Suite 6 a jakou úlohu sehraje Creative Cloud. Aniž bychom se zbytečně opakovali, vás nyní pouze upozorníme na to, že ohlášené produkty od Adobe jsou konečně dostupné. Od teď si můžete užívat Photoshopu a dalších vylepšených aplikací, které z vašeho počítače vyždímou i tu poslední kapku výkonu. Sada CS6 dále obsahuje především známé aplikace lllustrator, Dreamweaver, Adobe Premiere Pro, After Effects, Flash Professional nebo InDesign. Pokud vás nezajímají osamocené programy, má pro vás Adobe připravené balíčky:

  • Design Standard
  • Design & Web Premium
  • Production Premium
  • Master Collection

Tip: Adobe uvádí Creative Cloud a Creative Suite 6 v čele s Photoshopem

Tyto aplikace a balíčky můžete nakupovat od 9. května. Od 11. května si můžete pořídit novinku v podobě Creative Cloud. „Kreativní cloud“ upouští od placení za verzi konkrétního produktu. Místo toho vám za měsíční předplatné umožňuje libovolně využívat portfolio služeb a aplikací, tedy především těch z CS6. Cloud zde působí jako spojovník mezi vašimi zařízeními, můžete skrze něj pracovat na jednom projektu z více míst současně, využívat můžete mj. sdílení. Přináší také rozsáhlou integraci s dotykovými aplikacemi Adobe Touch Apps.

 

Programy ze sady CS6 jsou prodávány samostatně, případně je zakoupíte v uvedených balíčcích. Za Design Standard dáte 1 258,80 eur, za Design & Web Premium 1 846,80 eur, Production Premium vás vyjde na 2 278,80 eur a nejdražší Master Collection stojí 2 518,80 eur. Další podobnosti o dostupnosti a cenách produktů naleznete na webu Adobe.com.

Creative Cloud si mohou majitelé CS3, CS4, CS5 nebo CS5.5 pořídit za zaváděcí cenu 36,89 eur za měsíc. Běžně pak jednotlivec zaplatí 59,03 eur za měsíc, pokud se zaváže předplatným na jeden rok. Pokud ne, cena se vyšplhá na 88,55 eur měsíčně. Podrobnosti o Creative Suite 6 a Creative Cloud si můžete přečíst v našem článku.

KL hlasovani

Photoshop CS6

Zdroj: Tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?