Hlavní navigace

RedEye RE-100: černá skříňka do automobilu s podporou Google Maps

22. 10. 2012

Sdílet

Zdroj: Redakce

RedEye RE-100 je komplexní černá skříňka, která kromě kamery s mikrofonem funguje také jako GPS tracker. Má G-senzor, který zaznamenává brždění i zrychlení. Celý záznam včetně zvuku, trasy, přetížení a rychlosti si pak můžete přehrát na svém počítači.

RedEye nahrává video v rozlišení 1 280 × 720 px při třiceti snímcích v kodeku H.264, ale umí i 640 × 480 px. Záznam je ukládán na paměťovou kartu microSD (max. 32 GB).

 

Režimy nahrávání:

CS24

  • Nepřetržité nahrávání po 2 minutách
  • Nahrávání při události (detekce přetížení, s využitím vyrovnávací paměti) 5 s před a 35 s po události
  • Parkovací mód (nahrávání při detekci pohybu po 10 minutách)
  • Ruční nahrávání po 2 minutách
Malé rozměry Nastavitelný držák

Vedle videa zaznamenává také zvuk a GPS souřadnice, pomocí kterých si můžete svou trasu přehrát a znázornit na Google Maps. G-senzor zaznamenává změny pohybu ve třech osách – zpětně tak může uživatel například dokázat nejen jakou rychlostí v době incidentu jel, ale také že brzdil a má k dispozici obrazový záznam včetně zvuku celého případného incidentu i následného dění. Zaznamenány pravděpodobně budou také kotrmelce při převrácení vozidla.

RedEye RE-100
příslušenství napájecí adaptér, AV kabel, software PC Viewer
rozměry 70 × 50 × 32 mm, 58 g
cena 3 390 Kč (bez paměťové karty)

zdroj: Umax

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Šéfredaktor Cnews.cz, dříve editor Computeru. Nadšenec do notebooků a příznivce kompaktních smartphonů. Najdete mě na Twitteru nebo LinkedInu.