Hlavní navigace

S devíti novými motivy pro Windows zapomenete na pochmurnou zimu

13. 1. 2014

Sdílet

Zdroj: Redakce

Úspěšně se dostáváme do poloviny ledna a pokud se vám už nelíbí vánoční tapeta, eventuálně zimní zátiší, vpusťte na svou pracovní plochu jaro. Další fotografové z celého světa zareagovali na výzvu Microsoftu, který z příchozích fotografií poskládal několik nových motivů pro Windows 7 a Windows 8. Na základě materiálů od komunity společnost publikovala již skoro 120 motivů vzhledu a více než 230 tapet. Podívejme se teď na devítku přírůstků.

Tip: Microsoft zrušil dynamické motivy vzhledu pro Windows 7 a Windows 8

Z Austrálie pochází snímky v Beautiful Queensland. Severovýchodní část kontinentu vás zahřeje, myšlenky na pochmurné zimní období budou pryč. Ornitologové ocení blízký záběr na pestrobarevné ptáky v A Rainbow of Birds. Dále zamíříme na jihovýchod. Dary přírody na Novém Zélandě zachytil další nadšený fotograf v Nature's Grace. Až vás rozpučené louky omrzí, Sierra Sunsets vás přenese do povědomějších oblastí, byť ani panoramata z Kalifornie pro nás nejsou ničím obvyklým.

 

Naproti tomu Light and Dark 2, ač sdílí motiv v podobě silného vyznění černé a bílé, se nezaměřuje na podobné objekty. Nabídne vám všehochuť věcí a scenérií. Raindrops vám předvede kapky vody stékající po listech a květech. Jiné detaily ze zahrady vaše oko potěší v motivu Garden Glimpses 4. Fotograf z Německa má pak zřejmě zálibu ve vážkách, takže se na jeho sbírku v Dragonflies mohou podívat všichni, komu vážky učarovaly.

A nakonec se podíváte do Německa a dozvíte se, jak tam vypadá léto. German Summer bude Čechovi oprávněně připadat přinejmenším povědomé. Jako vždycky můžete místo kompletních motivů stahovat pouze balíčky s tapetami.

A Rainbow of Birds

Zdroj: Windows Experience Blog