Hlavní navigace

Share-rapid: neomezené stahování na rok za 2000 Kč i zdarma

17. 9. 2010

Sdílet

Zdroj: Redakce

Share-rapid se jako první z velkých českých fileserverů odhodlal k nabídce neomezeného stahování na určité časové období. U nás je tradicí kreditový systém, jako nabízí nově také RapidShare. Lze to přirovnat k předplaceným službám mobilních operátorů, zaplatíte za to, co opravdu stahujete. To se vyplatí nenáročným stahovačům, kteří by jinak paušál nevytížili.

Share-rapid začal nově prodávat roční neomezený paušál za 2000 Kč. Limitem je pouze kapacita vašeho disku a internetové připojení. Cena je o vyšší než podobné zahraniční služby. Třeba MegaUpload nebo Hotfile nabízí roční paušál okolo 55 USD (lehce přes 1000 Kč).

Provozovatelé navíc nabízí možnost mít tento paušál zdarma. Do konce byste však museli do konce září investovat minimálně 5000 Kč, které se vám každý měsíc zhodnotí a po roce získáte nějakou korunu navíc. Více na share-rapid.com/investice.

Ale v portofoliu Share-rapid je ještě jedna volba: neomezené roční stahování za 99 Kč. Ale přijdete o garantovanou rychlost, která je zaručena předplacenkářům a velkému tarifu za 2000 Kč.

Zareagují další české fileservery CZshare, Hellshare nebo Ulož.to podobnou nabídkou?

Zdroj: Share-rapid

Byl pro vás článek přínosný?