Hlavní navigace

Skype si rozumí s Android Wear, dokonce lépe než Hangouts od Googlu

30. 9. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Microsoft se už několik měsíců aktivně stará o konkurenční platformy. Nejdříve vydal plnohodnotné Office pro Android i iOS a zajímá se také o chytré hodinky s operačním systémem Android Wear, pro které vydal třeba alternativní klávesnici. Dnes jsme se dočkali další novinky pro chytré hodinky, se kterými si po dnešku plně rozumí i komunikátor Skype, jež je už pár let pod patronátem Microsoftu.

Skype si rozumí s Android Wear, dokonce lépe než Hangouts od Googlu

Z chytrých hodinek tak obsloužíte vše důležité. Ze zápěstí můžete jednoduše obsloužit hovor, dokonce i ten probíhající včetně podržení hovoru na lince. Při příchozí zprávě se můžete podívat na celé vlákno a odpověď nadiktovat nebo nakreslit pomocí emoji stejně jako třeba už nějakou dobu u Messengeru od Facebooku. Dokonce nechybí ani možnost posílání vlastních Skype Mojis, díky kterým můžete posílat i známé hlášky z oblíbených filmů nebo seriálů.

Skype však deklaruje podporu jen vybraným chytrým hodinkám. Konkrétně jde o první generaci Moto 360, Huawei Watch, LG Watch Urbane a ZenWatch od Asusu. Já osobně jsem ale nového Skype klienta bez problémů spustil i na oficiálně nepodporovaných LG G Watch R a tak to vypadá, že s hardwarovým omezením to nebude zase tak horké.

Skype si rozumí s Android Wear, dokonce lépe než Hangouts od Googlu

Zdroj: Skype