Hlavní navigace

Stáhněte si zdarma adrenalinový Steep a další hry

17. 5. 2019

Sdílet


Sportovních her, především těch zimních, moc není. A když budeme počítat jen áčkovou produkci, tak se nízké číslo ještě smrskne. Nejzajímavějším zástupcem tohoto žánru je tři roky starý Steep, za kterým stojí Ubisoft. Pokud jste mu doteď nedali šanci, máme pro vás dobrou zprávu. Hru můžete na PC získat zdarma, stačí se o ní až do 22. května 2019 přihlásit na Uplayi. (Nedávno byla mimochodem zdarma v rámci předplatného PlayStation Plus.)

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Steep vás vyšle do Alp, kterými budete moci brázdit na lyžích, snowboardu, paraglidu nebo wingsuitu. Nečekejte žádný velký příběh, tohle je závodní relax v otevřeném světě. Soutěžit budete na čas, v některých případech pak na body, neboť nechybí ani trikové disciplíny. Potenciál závodů rozvíjí až dodatečná DLC, která přidávají další pohoří, olympiádu nebo X Games. Rozšíření ale v aktuální akci nejsou. Hra má dle Metacritic průměrnou známku 72 %.

Není to ale jediná hra, kterou teď můžete získat zdarma. Humble Bundle až do neděle rozdává nezávislou metroidvanii Guacamelee! Super Turbo Championship Edition. Akční plošinovku kritici hodnotí známkou 80 %.

A aby těch dárků nebylo málo, Epic Games Store až do konce května rozdává Stories Untold. Jde o retro horor žánrově zasazený mezi textovku a klikací adventuru s velkým důrazem na příběh. Známka 81 %.

MM_AI

 

Byl pro vás článek přínosný?