Hlavní navigace

Swarm odměňuje přihlášení virtuální měnou. Jen vám je k ničemu

23. 8. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Už je to více než rok, co Foursquare rozdělil svou původní aplikaci a hlavní funkce v podobě „checkování“ se přesunula pod novou značku Swarm. To komunita příliš neuvítala a mnozí kvůli tomu od ohlašování na různých místech z velké míry upustili. Swarm navíc přišel o mnoho klíčových funkcí a některé Foursquare vrací až s více než ročním zpožděním. To platí i o bodech za různá přihlášení.

Ve Swarmu se maskují za virtuální mince, plní však stejnou funkci jako body ve starém dobrém Foursquaru. Už pár týdnů nechybí ani tzv. mayorships. Tuto hodnost „starosty“ dostanete za nejvíce přihlášení na daném místě, přičemž musíte lokalitu navštívit minimálně dvakrát. I hodnost virtuálního starosty byla původně součástí Foursquare a s příchodem Swarmu se vytratila.

MMF23

Na závěr nás vývojáři z Foursquare ujistili, že i když novinku pojmenovali jako virtuální měna, není to předzvěst příchodu mikrotransakcí. To by ostatně ani nemělo smysl, protože mince slouží jen pro soutěžení s kamarády. Kdyby Foursquare umožnil jejich dokupování za peníze, úplně by se vytratilo alespoň to zbylé soutěžní kouzlo. Aktualizovaná verze aplikace Swarm už je dostupná pro Android a iOS. Majitelé smartphonů s operačním systémem Windows Phone se prý dočkají brzy.

Zdroj: The Verge | Foursquare

Byl pro vás článek přínosný?