Hlavní navigace

T-Mobile: dvojnásobek FUP až do konce března a v únoru přinese Lumii 800

Sdílet

Zdroj: Redakce

T-Mobile natahuje vánoční akci o dva měsíce. V listopadu začal nabízet dvojnásobné limity FUP u mobilního internetu, a to až do 31. ledna 2012. Teď akci prodloužil až do 31. března 2012.

Operátor navíc prodlužuje akční nabídku dvojnásobného internetu v mobilu, a to až do konce března 2012. Zákazníci tak stále mají šanci získat dvojnásobnou porci dat na nejrychlejší 3G síti, mohou bez obav využívat internet, sdílet rodinné fotografie či videa nebo stahovat zajímavé aplikace pro soukromé či firemní využití. Například u Internetu v mobilu Klasik je objem dat 600 MB/měsíc po celou dobu závazku (2 roky), u prémiové varianty pak 2 GB místo 1 GB. Navýšení se týká i předplacených, rodinných a firemních verzí balíčků Internetu v mobilu.

Zvýhodnění na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U balíčků na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. března 2012. 

Dále zlevňuje nebo prodlužuje akce na nákup smartphonů za zvýhodněné ceny. Jestliže uzavřete smlouvu na 24 nebo 36 měsíců s minimální měsíční útratou 500 Kč, můžete mít HTC Explorer za 1 Kč, Nokii 500 za 1 Kč, HTC Radar za 3499 Kč nebo Nokii N9 za 5499 Kč.

MM_AI

T-Mobile zároveň potvrdil, že v únoru začne prodávat finský top model s Windows Phone – Nokii Lumii 800.

Zdroj: T-Mobile

Byl pro vás článek přínosný?