Hlavní navigace

T-Mobile vám dá neomezená data, pokud pojedete na dovolenou v Česku

24. 6. 2020

Sdílet

Zdroj: T-Mobile
Pokud se v létě vydáte na dovolenou v rámci Česka, T-Mobile vám dá neomezená data. Akce „Spolu po magentové“ je zaměřena na podporu domácího turistického ruchu a T-Mobile tím podpoří i své firemní zákazníky.

Neomezená data na letní dovolenou v ČR zdarma můžete od T-Mobilu získat po návštěvě některého z turistických míst, jejichž seznam ještě není aktuální. Akce startuje 1. července (a běží do konce srpna) a záleží, kolik míst se připojí. Operátor spolu s portálem Kudyznudy.cz (CzechTourism) oslovili své obchodní partnery, půjde tedy v prvním případě o místa, jejichž provozovatelé mají firemní smlouvu s T-Mobilem. Osloveno bylo 500, respektive 1700 partnerů (turistických míst).

Na těchto místech potom bude k nalezení leták s QR kódem, přes který odešlete zdarma SMS. Aby nebylo snadné akce zneužívat v případě, že se jen dozvíte kód, v další SMSce potvrdíte souhlas s lokalizací – pravděpodobně triangulací přes okolní BTS.

Tip: T-Mobile rozdává bonusy za dobití kreditu online, protože dobíjet Twist venku může být nebezpečné

Následně obdržíte 14místný kód, který zadáte do aplikace Můj T-Mobile a získáte neomezená data na 24 hodin. V rámci jedné lokality lze toto dvakrát zopakovat (už bez potvrzování polohy), takže na každém turistickém místě máte data na tři dny.

T-Mobile Spolu po magentové T-Mobile Spolu po magentové

Pokud poté přejedete do jiné lokality, máte opět další tři dny surfování zdarma. Rychlost je ovšem omezená na 3 Mb/s. Seznam míst, kde lze akci využít, bude zveřejněn na webu kampaně také od začátku července.

zdroj: T-Mobile