Hlavní navigace

Takhle bude vypadat nový Nothing Phone (2). Změn není mnoho, přesto je poznáte

Sdílet

Oficiální představení dalšího Nothing Phone s označením (2) se blíží a ani letos smartphone neunikl pozornosti leakerů, kteří přišli s možnou variantou designu. Změn není mnoho, přesto od sebe obě generace na první pohled rozpoznáte.

Letos v létě chce Nothing oficiálně představit druhou generaci svého stejnojmenného smartphonu. V nedávno uniklých informací, které vypustil server Smartprix společně s tipérem @OnLeaks, lze vidět možné rendery, jak by mohla druhá generace Nothing Phone vypadat.

Stejný, ale přesto trochu jiný

Na renderech vidíme bílou variantu s transparentními zády a na první pohled stejným rozložením prvků. Když se však podrobněji zadíváte, začnete objevovat jisté odlišnosti. Dvojice fotoaparátů by měla mít nově dvojici přisvětlovacích LED diod a červenou kontrolku indukující nahrávání nahradí červený proužek. Posledním detailem na zadní straně má být zkrácení LED pásku patřícímu k systému Glyph.

KL hlasovani

Nothing Phone (2) vlevo vs Nothing Phone (1) vpravo

Autor: Smartprix

Mírných změn má doznat i přední strana, která by měla dostat mírně zaoblené sklo a hrany telefonu. Vzhledem by tak měla připomínat více iPhone. Z potvrzených informací pak víme, že displej letošního Nothing Phone (2) se zvětší o 0,15" (konkrétně na 6,7") a co do výkonu bude smartphone poháněn Snapdragonem 8+ Gen 1 společně s 8GB RAM a až 256GB vnitřním úložištěm. Baterie by pak měla mít 4700 mAh.

zdroje: smartprix

Byl pro vás článek přínosný?