Hlavní navigace

Takhle nějak prý budou vypadat nové Nexusy od HTC

Sdílet

Zdroj: Redakce

Magazín Android Police tvrdí, že má velmi spolehlivé zdroje. Ty už před nedávnem prozradily, že nové Nexusy pro Google skutečně vyrobí HTC. Dokonce známe i jejich specifikace. Menší Sailfish i větší Marlin se mají lišit především displejem a akumulátorem, ale design zařízení prý bude shodný.

Takhle nějak prý budou vypadat nové Nexusy od HTC
Takhle nějak prý budou vypadat nové Nexusy od HTC

Zdroje také ukázaly, jak mají Nexusy vypadat. Android Police pak na základě těchto informací vytvořil rendery s možnou podobou. Design podle všeho nevychází ani ze starších Nexusů ani například z HTC 10, byť mají některé podobné prvky. Těmi jsou linky pro ukrytí antén a zkosené hrany jako u HTC nebo zadní zrcadlový kryt jako u Nexusu 6P.

 

Oba telefony budou z hliníku. Na zádech je momentálně pouze logo Googlu, ale ve finální verzi přístroje může přibýt i nápis Nexus a logo HTC. Největší pozornost budí ona zmíněná lesklá část. Nejspíš bude uchovávat další antény (například pro NFC). Při díry/tečky vedle foťáku ale Android Police neidentifikoval. Jedna bude pravděpodobně mikrofon, další laser pro podporu ostření a třetí nějaký snímač pro podporu hlavního foťáku.

Zdroj: Android Police