Hlavní navigace

Ve OneNotu pro iZařízení už nastavíte heslo pro oddíly. I Touch ID je podporováno

29. 10. 2014

Sdílet

Zdroj: Redakce

Microsoft se ve vylepšování OneNote tentokráte zaměřil na jablečné platformy. Tak například využívá jednu z novinek v iOS 8 k tomu, aby se do poznámkových bloků daly vkládat různé přílohy rovnou z cloudových úložišť. Aplikaci už kvůli tomu nemusíte opouštět. Práce s heslem chráněnými částmi bloků je již nějakou dobu možná.

Na iPhonu, iPadu a v OS X jste ovšem takové oddíly zatím maximálně odemkli. S poslední verzí OneNotu požadované sekce klidně uzamknete už i v iOS a OS X. Případně heslo změníte či úplně odstraníte. Pokud máte iOS 8 a zařízení podporující Touch ID, můžete oddíly odemykat pohodlným sejmutím otisku prstu.

 

Na zbylých zařízeních se však do takových oddílu stále budete muset dobývat textovým heslem, takže ho raději nezapomínejte. Co dál? Na iPhonu si teď stránky přeskládáte do vhodného pořadí. Na základě zpětné vazby z firem Microsoft v klientech OneNote pro jablečné platformy otevřete poznámkové bloky ze SharePoint Serveru.

Pokud ovšem máte patřičné předplatné Office 365. Redmondští také jako obvykle opravili řadu chyb. A ještě lépe, optimalizovali aplikaci pro iPhone 6 a 6 Plus, takže na velkých obrazovkách vypadá dobře.

Stáhněte si OneNote pro: iPhone, iPad, OS X

OneNote pro OS X umožňuje nastavit a odstranit heslo
OneNote pro iOS i OS X umožňuje nastavit a odstranit heslo | Foto: Microsoft

Zdroj: Office Blogs

Byl pro vás článek přínosný?