Hlavní navigace

Veřejná betaverze Windows Blue je údajně plánována na konferenci Build 2013

28. 3. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Nebylo by zrovna šokující, kdyby Microsoft při příležitosti konání letošní konference Build vydal ukázku nadcházející verze Windows. Akce bude zaměřená na vývojáře a na možnosti, co jim novinky poskytnou. Vývojáři si budou moci osahat připravované produkty, i proto má smysl v té době uvést klidně veřejnou betaverzi Windows Blue.

Nepřehlédněte: Microsoft poprvé oficiálně zmínil projekt Blue a láká na konferenci Build 2013

Kdyby ji firma skutečně uvolnila během konference Build 2013, mohli bychom si chystaný operační systém osahat na konci června. Konference proběhne v době od 26. do 28. června 2013 v San Franciscu. Microsoft si připravil opravdu povedené webové promo na adrese www.buildwindows.com. Na ukázkovém sestavení, které by mělo být v červnu vydáno, se podle serveru The Verge pracuje již od tohoto měsíce.

 

Vývojáři kutí druhý milník, o kterém se již dříve předpokládalo, že bude vystaven na odiv veřejnosti. Starší zprávy se potvrzují. První milník Redmondští údajně dokončili v únoru. Premiéra vlny produktů s kódovým označením Blue je očekávána v létě, nejpozději ji spatříme až podzim. Před pár dny rovněž uniklo sestavení, které se na veřejnost dostat nemělo. Zásobilo nás pořádnou porcí novinek, dosud jsme s nich sestavili dva články.

Zdroj: The Verge