Hlavní navigace

Virtuál Kaktus nabídne bezplatný Facebook jen do konce května. Poté už s omezením

21. 5. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Virtuální operátor provozovaný T-Mobilem má jednu velkou konkurenční výhodu. Nabízí bezplatné surfování na Facebooku, které nezapočítává do datového limitu a ani přitom nemusíte mít zakoupený datový balíček.

Tato štědrá nabídka platí jen pro karty aktivované do 31. 5. 2015. Pro ně Kaktus slibuje „Facebook zadarmo napořád“. U karet aktivovaných od 1. 6. bude Facebook zdarma také, ale uživatel už bude muset zakoupit datový balíček. Data z Facebooku se do limitu nezapočítají, ale jakmile dojde k vyčerpání balíčku, rychlost se zpomalí nejen u běžných dat, ale i u těch facebookových. U dříve aktivovaných karet pojede Facebook stále plnou rychlostí.

 

Kaktus Facebook zadarmo myslí používání aplikací Facebook a Messenger, dále surfování na webech facebook.com a m.facebook.com. Mimo už ale stojí hry nahrávané z domény apps.facebook.com (stahují se data i odjinud), surfování přes Operu Mini (funkce Turbo vede data přes servery Opery) a samozřejmě i kliknutí na vložené odkazy (stránky, videa z YouTubu apod.).

Sečteno a podtrženo: Pokud je pro vás bezplatný Facebook důležitou výhodou, kartu raději aktivujte do konce května. Bude s ní méně starostí.

via Kaktus

Byl pro vás článek přínosný?