Hlavní navigace

Všechen fotbal na jednom místě. Blesk na svém webu vysílá veškeré zápasy Synot ligy

28. 7. 2014

Sdílet

Zdroj: Redakce

Mediální dům Czech News Center (dříve Ringier Axel Springer CZ) zakoupil licence ke všem přenosům nejvyšší české fotbalové ligy. Ty už od minulého pátku vysílá na webu Blesk.cz. Přenosy jsou zdarma a bez registrace; web i videa jsou placeny reklamou.

Blesk odvysílá všechny zápasy české Synot ligy
Blesk odvysílá všechny zápasy české Synot ligy

Kromě kompletních zápasů pak Blesk tvoří i sestřihy a další tematická videa. Ve webovém speciálu nechybí ani tabulky, statistiky a uživatelské hodnocení hráčů. Web bohužel není optimalizovaný pro mobily a speciální aplikace, kde by bylo možné sledovat zápasy, zatím chybí. 

 

„Náš tým vyvíjel koncept zprostředkování komplexních informací z fotbalové scény několik měsíců. Pro fanoušky je fotbal nejen sport či zábava, ale životní styl, který znamená být neustále součástí dění. Vydavatelství Czech News Center disponuje největším počtem profesionálních sportovních novinářů v republice, a proto věřím, že fanoušci ocení kromě jedinečné nabídky přenosů a sestřihů i kvalitně zpracované články a reportáže, včetně informací ze zákulisí, které jinde nenajdou,“ říká Libuše Šmuclerová, generální ředitelka CNC.

MM_AI

Zápasy nejvyšší ligy dosud na internetu vysílala jen Česká televize a Nova, ale nikdy ne celou soutěž, pouze vybraná utkání běžící i v televizi. Všechny zápasy ale nabízí například Tipsport TV. Sledování je však podmíněno docela náročnou registrací. A videa jsou bez komentáře v horší technické kvalitě.

Zdroj: CNC

Byl pro vás článek přínosný?