Hlavní navigace

Zajímá vás 3D tisk? Přijďte příští týden na největší tuzemskou výstavu a konferenci

5. 5. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

Od 10. do 13. května se ve výstavním areálu PVA Expo v pražských Letňanech koná 3Dexpo 2016. Na 500 m² výstavní plochy najdete přehlídku nejzajímavějších 3D tiskáren, skenerů nebo různých tiskových náplní. Produkty budou vystaveny nejen k prohlédnutí, ale zájemci si je mohou na místě také zakoupit.


Loňský ročník navštívilo přes 700 registrovaných a mnoho set neregistrovaných účastníků. Letos se 3Dexpo přesune do vzdušnějšíchLoňský ročník navštívilo přes 700 registrovaných a mnoho set
neregistrovaných účastníků. Letos se 3Dexpo přesune do vzdušnějších

Vstup na výstavu je zdarma, musíte se však zaregistrovat na této stránce. Bez registrace je třeba zaplatit menší vstupné. Dva dny se bude konat také workshop (vstupné 24 900 Kč), na němž si zájemci postaví vlastní 3D tiskárnu Kryal Cube a tu si pak odnesou domů včetně 1kg PLA náplně.

 

Během čtyř dnů na akci proběhne několik doprovodných programů. První den to bude módní přehlídka s vytištěnými produkty. Na druhý den je naplánován souboj 3D tiskáren. Během třetího se uskuteční konference, na níž vystoupí modeláři, prodejci i výrobci 3D tiskáren.

Cnews.cz je mediálním partnerem 3Dexpa 2016.