Hlavní navigace

Zaměřeno na dámy. Huawei uvádí dvě nové verze elegantních hodinek s Androidem Wear [CES]

7. 1. 2016

Sdílet

Zdroj: Redakce

Ani čínské Huawei nechybí na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas. Na své tiskové konferenci společnost představila dvě upgradované verze svých původních Huawei Watch s názvy Jewel a Elegant.

Obě verze nabídnou totožnou výbavu jako původní verze Huawei Watch a těšit se tak můžeme mimo jiné na vestavěný reproduktor, senzory pro měření celodenní aktivity či o něco větší displej o průměru 44 milimetrů namísto dřívějších 42 milimetrů. Obě nové verze budete moci bez větších problémů spojit díky operačnímu systému Android Wear s drtivou většinou všech smartphonů s Androidem či iOS.

 

Verze Jewel navíc ještě přidává na luxusu přítomností 68 kamínků od známého šperkařství Swarovski. Velmi příjemnou zprávou je také fakt, že oba nové produkty se hned v první vlně objeví i u nás. Cena zatím sice nebyla českým zastoupením oficiálně odhalena, při přepočtu z globální ceny ale vychází, že za verzi Elegant budou muset zájemci zaplatit 499 eur (v přepočtu okolo 13 a půl tisíce korun. Luxusní verze Jewel s kamínky Swarovski zájemce přijde na 599 eur (v přepočtu něco málo přes 16 tisíc korun českých).