Hlavní navigace

Zlaté Apple Watch nosí nejen hudební celebrity ale i psi v Číně

27. 5. 2015

Sdílet

Zdroj: Redakce

Apple si pro kampaň na nové hodinky vybral několik celebrit, které byly náhodně spatřovány s Apple Watch edition. Ty jsou vyrobeny z osmnáctikarátového zlata a jejich nejlevější verze přijde asi na 380 000 Kč. Katty Perry však mnohem víc než jejich cenovka rozvášnil Mickey Mouse místo ciferníku.

Kromě amerických celebrit si však nově nejdražší hodinky mohou pořídit i čínští milionáři a miliardáři. Ti však za Apple Watch zaplatí ještě vyšší částky – za některé modely se cenovka přehoupne v přepočtu přes půl milionu korun. A pokud k tomu přidáte i nějaký ten luxusní pásek, poskočí cena o další desítky tisíc.

V případě, že nejste světově známá celebrita, asi zlaté hodinky od Applu nedostanete. I přesto však ještě jedna možnost existuje – můžete být psem a vaším páníčkem musí být syn nejbohatšího Číňana. V tom případě totiž dostanete hned dvoje Apple Watch edition.

Mám nové hodinky. Původně jsem chtěl čtyři - na každou packu jedny.
Mám nové hodinky. Původně jsem chtěl čtyři - na každou packu jedny.

Mám nové hodinky. Původně jsem chtěl čtyři - na každou packu jedny. Mám nové hodinky. Původně jsem chtěl čtyři - na každou packu jedny. Mám nové hodinky. Původně jsem chtěl čtyři - na každou packu jedny.

Sicong Wang, který je synem byznysmena Jianlin Wanga, vytvořil profil na sociální síti Weibo pro svého psa, kam umisťuje momentky z jeho běžného života. Kromě hodinek na přední packy mu pořídil například luxusní kabelku za pár set tisíc. Zkrátka psí život v Číně.

Zdroj: Weibo