Hlavní navigace

Zoner Photo Studio 15 Home je v rámci akce k dispozici zcela zdarma

26. 2. 2013

Sdílet

Zdroj: Redakce

Není to zdaleka poprvé (a nespíš ani naposledy), co si můžete stáhnout jednu z verzí kvalitního českého správce fotografií legálně zdarma. Pakliže jste žádnou z dosavadních příležitostí nevyužili, ale mrzí vás to, máte další šanci. Aplikaci pro správu, úpravu a sdílení fotek můžete získat na portálu Bits du Jour Promo, výměnou za váš e-mail.

Tip: Úprava šumu na fotografiích v oblíbeném nástroji Zoner Photo Studio 15

Tentokrát můžete získat verzi Zoner Photo Studio 15 Home v anglickém jazyce. Proč?

Akce je mířena na získání nových zahraničních uživatelů, proto je program pouze v anglickém jazyce. Tyto spolupráce jsou pro nás efektivním způsobem, jak rozšiřovat produkt a samotnou značku Zoner Photo Studia v tvrdé světové konkurenci.“

Pokud pro vás angličtina není překážkou, můžete si užívat software zadarmo. Nezapomeňte ovšem, že takto získaný produkt má jistá omezení, jež popisuje sám výrobce:

KL hlasovani

Zoner Photo Studio získané skrze akci Bits du Jour je plnohodnotným produktem a legálním softwarem. Oproti majitelům placené verze nemá však uživatel ZPS získaného těmito akcemi nárok na zákaznickou a technickou podporu ani na slevu pro příští verze. Zákaznickou a technickou podporu přitom poskytujeme plně v českém jazyce.“

Kdybyste tudíž chtěli jednak podpořit vývojáře, jednak používat Zoner Photo Studio v češtině, raději zamiřte na www.zoner.cz a licenci si kupte. Běžná cena za edici Home je stanovena na 749 Kč, což vskutku není mnoho. Zmíněná propagační akce skončí za dva dny.

Byl pro vás článek přínosný?