Hlavní navigace

Zvěsti o HTC One s Windows Phone opět ožívají. Telefon prý existuje

27. 3. 2014

Sdílet

Zdroj: Redakce

Drby o tom, že HTC vyrobí variantu smartphonu One, ale s Windows Phone místo Androidu, se opět vynořily z čínských vod. Krásný telefon s kovovým tělem by byl minimálně velice příjemným osvěžením pro svět dlaždic, kde každé zařízení září různými barvami. Pakliže se vám barvičky přejedly, nemáte moc na výběr. HTC One lze naproti tomu nazvat unikátem i v ekosystému Androidu. Výrobce před pár dny předvedl druhou generaci atraktivního telefonu.

Tip: Nový HTC One (M8) je rychlejší, hlasitější a má vylepšený foťák

Tchajwanci v minulosti uvedli na trh přístroj s Windows Phone 8 jako první. Od té doby se nicméně moc nečinili a na trhu se neobjevil nástupce modelu 8X ani 8S. Jednu dobu se spekulovalo se o tom, že produkce smartphonů s Windows Phone nadobro skončila, ale posléze výrobce slíbil, že se na dlaždice nevykašle. Už loni v létě se poprvé spekulovalo o tom, že se na trhu dříve či později objeví model One s dlaždicemi místo zeleného robota.

 

Ani o mnoho měsíců později se to nepotvrdilo. Když ale nyní firma uvádí druhou generaci One, tak naděje, že uvede variantu s Windows Phone, opět zesílila. Podle reportu na WPDang, jenž se objevil ve středu, HTC do hliníkového těla propašuje Windows Phone 8.1. Zařízení prý již existuje, ale kdy konkrétně dorazí na trh, zatím nikdo říct nechce. Minimálně víme, že HTC nový telefon s novým systémem vydá. Bude to hliníková kráska?

CS24

HTC One
Jak by se vám líbila varianta HTC One s dlaždicemi?

Zdroj: WPDang via Windows Phone Daily

Byl pro vás článek přínosný?