Cnews FM: Přichází Creators Update [podcast]

Půl roku vývoje uteklo jako voda.

5
Windows 10
Windows 10

Microsoft oficiálně zahájil řízenou distribuci nové hlavní verze Windows 10. Jaké obsahuje novinky? Těšíme se, nebo nás novinka nechává chladnými?

Audio si také můžete stáhnout jako MP3 (35 MB).

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘE

  1. Tak on ten normální, obyčejný servispack to má přímo v názvu (Creators Update), ale český „sorry jako“ vohnout napíše „Microsoft oficiálně zahájil řízenou distribuci nové hlavní verze Windows 10“ …. Psát pořád dokola nesmysly o uživatelkách a uživatelích je sice trapné a o někom kdo si myslí jak je tím vtipný to dost vypovídá, ale tohle už je normální dezinformace způsobená obyčejným diletantstvim 😀

    • Dyť oni komentují něco o čem ví absolutní prd. A komentují to aniž by se aspoň trošku připravili. Když nakousnou předčítání tak proč není uvedeno, že ty epuby klidně lze předčítat českým hlasem? Kolik toto zjištění zabere času? 5 vteřin ani to ne, prostě kašlou na uživatele, jen blábolí nesmysly. Mimochodem ten hlas se jmenuje „Microsoft Vit Mobile“.

      • Já nevím, neslyšel jsem podcast a ani ho poslouchat nebudu, nekonečná „Windows 10 story“, okořeněná cennými dojmy z 3D kreslení a náádhernýých Themes mě už fakt nebaví a u těchhle článků mě znechutí většinou už titulek …

  2. Tak jumplisty jsou minimálně od Anniversary Update. Z univerzálních aplikací to podporuje např Dropbox, Xbox. Hodně záleží na vývojáři. Problém je, že na Windows na to všichni serou a podle toho ty aplikace vypadají.