Cnews FM: Tak dlouhý pořad si Nokia nezasloužila [podcast]

Proběhl další ročník MWC, kde nám výrobci naservírovali detaily o svých nových telefonech. Nokia pak zahltila zpravodajské kanály nikoli smartphonem, ale tzv. hloupým telefonem.

1
Nokia 3310 (2017)
Nokia 3310 (2017)

Lukáš krátce shrnul hlavní novinky na výstavě MWC 2017. Stěžejní část podcastu je věnována jen jednomu výrobci. Nokia chce vstát z mrtvých, kromě smartphonů střední třídy ale nabídla remake 17 let starého přístroje. Je pojem remake na místě? Mají její smartphony co nabídnout?

Audio si také můžete stáhnout jako MP3 (33,9 MB).

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak dneska zase stará dobrá soda 🙂 Jeden řeší technickou stránku reinkarnovaného telefonu, druhý začne plantat cosi o remake filmů z třicátých let 😀 Pane Václavíku vůbec nedoporučuji v budoucnu rozjíždět nějaké filosofické, konfrontační diskuse, to evidentně nefunguje. Vy máte přehled, nadhled a vysokou míru empatie, pan Urban má … názor 😀 Názor založený na tom na co poukazovali v poslední řadě South Parku 😀 Taky jsem si vzpoměl na přednášku Egoismus vs. Egocentrismus a obtížnost komunikace, vůbec nevím proč 😀 Jsem taky poměrně empatický člověk a je mi jasné že s cejchem posledního Cylona a prvního Mimoně (tady nastává dělba o první místo s panem Ježkem z Diit) české IT webové scény se nežije lehce, ale právě proto – nekrmit! Odkývat, myslet si svoje a hlavně – nekrmit:-D