Cnews FM: Tak dlouhý pořad si Nokia nezasloužila [podcast]

Proběhl další ročník MWC, kde nám výrobci naservírovali detaily o svých nových telefonech. Nokia pak zahltila zpravodajské kanály nikoli smartphonem, ale tzv. hloupým telefonem.

1
Nokia 3310 (2017)
Nokia 3310 (2017)

Lukáš krátce shrnul hlavní novinky na výstavě MWC 2017. Stěžejní část podcastu je věnována jen jednomu výrobci. Nokia chce vstát z mrtvých, kromě smartphonů střední třídy ale nabídla remake 17 let starého přístroje. Je pojem remake na místě? Mají její smartphony co nabídnout?

Audio si také můžete stáhnout jako MP3 (33,9 MB).

1 komentář

  1. Tak dneska zase stará dobrá soda 🙂 Jeden řeší technickou stránku reinkarnovaného telefonu, druhý začne plantat cosi o remake filmů z třicátých let 😀 Pane Václavíku vůbec nedoporučuji v budoucnu rozjíždět nějaké filosofické, konfrontační diskuse, to evidentně nefunguje. Vy máte přehled, nadhled a vysokou míru empatie, pan Urban má … názor 😀 Názor založený na tom na co poukazovali v poslední řadě South Parku 😀 Taky jsem si vzpoměl na přednášku Egoismus vs. Egocentrismus a obtížnost komunikace, vůbec nevím proč 😀 Jsem taky poměrně empatický člověk a je mi jasné že s cejchem posledního Cylona a prvního Mimoně (tady nastává dělba o první místo s panem Ježkem z Diit) české IT webové scény se nežije lehce, ale právě proto – nekrmit! Odkývat, myslet si svoje a hlavně – nekrmit:-D